Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding
