Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Settings
pt: Configurações

en: Upload
pt: Carregar

en: Global Settings
pt: Configurações globais

en: Upload Image
pt: Enviar imagem

en: Resize
pt: Redimensionar

en: Aspect Ratio
pt: Aspecto Proporcional
