Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: Upload
ru: Закачать

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Upload Image
ru: Загрузить изображение

en: Resize
ru: Изменение размера

en: Aspect Ratio
ru: Соотношение сторон
