Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť
