Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Upload
tr: Yükle

en: Upload Image
tr: Resim yükle

en: Resize
tr: Boyutlandır
