Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Upload
ne: अपलोड

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: Upload Image
ne: तस्विर अपलोड गर्नुहोस्
