Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Settings
oc: Paramètres

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Resize
oc: Redimensionar
