Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Upload
uk: Викласти

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Upload Image
uk: Завантажити зображення

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Aspect Ratio
uk: Співвідношення сторін
