Update log (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Logging
ar: تسجيل

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Modules
ar: الوحدات

en: User
ar: المستخدم

en: Module
ar: الوحدة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Failed
ar: فشل

en: Filter log messages
ar: ترشيح رسائل السجل

en: - All -
ar: - الكل -

en: Clear log messages
ar: حذف رسائل السجل
