Update log (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Logging
fi: Lokit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Modules
fi: Moduulit

en: User
fi: Käyttäjä

en: Module
fi: Moduuli

en: Filter
fi: Suodatus

en: Success
fi: Onnistui

en: Filter log messages
fi: Suodata lokiviestit

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Clear log messages
fi: Poista lokiviestit

en: Schema version
fi: Skeemaversio
