Update log (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Logging
gl: Rexistro

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Modules
gl: Módulos

en: User
gl: Usuario/a

en: Module
gl: Módulo

en: Filter
gl: Filtro

en: Failed
gl: Fallo

en: Filter log messages
gl: Filtrar mensaxes do rexistro

en: - All -
gl: - Todo -

en: Clear log messages
gl: Borrar as mensaxes do rexistro

en: Schema version
gl: Versión do esquema
