Update log (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
