Update log (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Modules
hr: Moduli

en: User
hr: Korisnik

en: Module
hr: Modul

en: Filter
hr: Pročisti

en: Filter log messages
hr: Pročisti poruke zapisnika

en: Clear log messages
hr: Isprazni poruke zapisnika
