Update log (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Logging
id: Pengelogan

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: Modules
id: Modul

en: User
id: Pengguna

en: Module
id: Modul

en: Filter
id: Saring

en: Failed
id: Gagal

en: Filter log messages
id: Saring pesan log

en: - All -
id: - Semua -

en: Clear log messages
id: Hapus pesan-pesan log
