Update log (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Logging
ja: ログ記録

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Modules
ja: モジュール

en: User
ja: ユーザー

en: Module
ja: モジュール

en: Filter
ja: フィルター

en: Failed
ja: 失敗

en: Filter log messages
ja: ログメッセージの絞り込み

en: - All -
ja: - 全て -

en: Clear log messages
ja: ログメッセージを消去

en: Schema version
ja: スキーマバージョン
