Update log (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Filter log messages
ku: پاڵاوتنی پەیامەکانی تۆمار

en: Clear log messages
ku: سڕینەوەی پەیامەکانی تۆمار
