Update log (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
