Update log (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
