Update log (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: Filter
mr: गाळणी
