Update log (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: Success
nl: Succes

en: Failed
nl: Mislukt

en: Filter log messages
nl: Logberichten filteren

en: - All -
nl: - Alle -

en: Clear log messages
nl: Logberichten wissen

en: Schema version
nl: Schemaversie
