Update log (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Modules
oc: Moduls

en: User
oc: Utilizaire

en: Module
oc: Modul

en: Filter
oc: Filtrar

en: Filter log messages
oc: Filtrar los messatges del jornal

en: - All -
oc: - Tot -

en: Clear log messages
oc: Neteja los messatges de l'enregistrament

en: Schema version
oc: Version del schéma de la BDD
