Update log (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
