Update log (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Logging
pl: Logowanie

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Modules
pl: Moduły

en: User
pl: Użytkownik

en: Module
pl: Moduł

en: Filter
pl: Filtr

en: Success
pl: Sukces

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Filter log messages
pl: Filtr wpisów dziennika

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Clear log messages
pl: Wyczyść wpisy dziennika

en: Schema version
pl: Wersja schematu
