Update log (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Modules
sk: Moduly

en: User
sk: Používateľ

en: Module
sk: Modul

en: Success
sk: Úspech

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Filter log messages
sk: Filter zaznamenaných správ

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Clear log messages
sk: Zmazať správy v logu
