Update log (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Modules
sl: Moduli

en: User
sl: Uporabnik
