Update log (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: - All -
te: - అన్ని -
