Update log (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Modules
tr: Modüller

en: User
tr: Kullanıcı

en: Module
tr: Modül

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Filter log messages
tr: Günlük iletilerini süz

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Clear log messages
tr: Günlük iletilerini temizle

en: Schema version
tr: Şema versiyonu
