Update log (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Logging
uk: Журналювання

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Modules
uk: Модулі

en: User
uk: Користувач

en: Module
uk: Модуль

en: Filter
uk: Фільтр

en: Success
uk: Успіх

en: Failed
uk: Невдало

en: Filter log messages
uk: Фільтрувати записи журналу

en: - All -
uk: - Усе -

en: Clear log messages
uk: Очистити повідомлення журналу

en: Schema version
uk: Версія схеми
