Update log (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Logging
ur: اندراج

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Modules
ur: موڈیولز

en: User
ur: صارف

en: Filter
ur: فلٹر
