Update log (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: Filter
af: Filtreer

en: - All -
af: - Alle -
