Update log (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ
