Update log (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Logging
az: Giriş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Modules
az: Modullar

en: User
az: İstifadəçi

en: Module
az: Modul

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün

en: - All -
az: - Hamısı -
