Update log (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Logging
be: Уваходжу

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Modules
be: Модулі

en: User
be: Карыстальнік

en: Module
be: Модуль

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Filter log messages
be: Фільтраваць журнал паведамленняў

en: Clear log messages
be: Чысціць журнал паведамленняў
