Update log (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Modules
bg: Модули

en: User
bg: Потребител

en: Filter
bg: Филтър

en: Filter log messages
bg: Филтриране на съобщения от лога
