Update log (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Module
bn: মডিউল

en: Filter
bn: ফিল্টার
