Update log (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Filter log messages
bo: ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་ཚགས་རྒྱག་པ

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Clear log messages
bo: ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་བསུབ་པ
