Update log (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Modules
bs: Moduli

en: User
bs: Korisnik
