Update log (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Logging
ca: Registre

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Modules
ca: Mòduls

en: User
ca: Usuari

en: Module
ca: Mòdul

en: Filter
ca: Filtra

en: Failed
ca: Fallat

en: Filter log messages
ca: Filtrar els missatges de registre

en: - All -
ca: - Tot -

en: Clear log messages
ca: Neteja els missatges del registre

en: Schema version
ca: Versió de l'esquema
