Update log (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Modules
cs: Moduly

en: User
cs: Uživatel

en: Module
cs: Modul

en: Filter
cs: Filtr

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Filter log messages
cs: Filtrovat zprávy v logu

en: - All -
cs: - Vše -

en: Clear log messages
cs: Smazat zprávy logu
