Update log (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Description
da: Beskrivelse

en: Logging
da: Logning

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Modules
da: Moduler

en: User
da: Bruger

en: Module
da: Modul

en: Success
da: Succes

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Filter log messages
da: Filtrér meddelelser

en: - All -
da: - Alle -

en: Clear log messages
da: Ryd logmeddelelser

en: Schema version
da: Schema-version
