Update log (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: Logging
de: Protokollierung

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Modules
de: Module

en: User
de: Benutzer

en: Module
de: Modul

en: Success
de: Erfolg

en: Failed
de: Fehlgeschlagen

en: Filter log messages
de: Protokollnachrichten filtern

en: - All -
de: - Alle -

en: Clear log messages
de: Protokollmeldungen löschen

en: Schema version
de: Schema-Version
