Update log (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
