Update log (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Modules
el: Μονάδες

en: User
el: Χρήστης

en: Module
el: Μονάδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Success
el: Επιτυχία

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Filter log messages
el: Φιλτράρισε μηνύματα ημερολογίου

en: - All -
el: - Όλα -

en: Clear log messages
el: Καθαρισμός μηνυμάτων ημερολογίου
