Update log (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Modules
eo: Moduloj

en: User
eo: Uzanto

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Filter log messages
eo: Filtru protokolajn mesaĝojn

en: - All -
eo: - Ĉio -
