Update log (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Logging
et: Logimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Modules
et: Moodulid

en: User
et: Kasutaja

en: Module
et: Moodul

en: Filter
et: Filtreeri

en: Success
et: Õnnestus

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Filter log messages
et: Logisõnumite filtreerimine

en: - All -
et: - Kõik -

en: Clear log messages
et: Logi tühjendamine
