Update log (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Modules
eu: Moduluak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Module
eu: Modulua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Filter log messages
eu: Filtratu log mezuak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Clear log messages
eu: Log mezuak ezabatu
