Update log (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Filter
fil: Salain
