Update log (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Status
fr: État

en: Logging
fr: Journalisation

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: User
fr: Utilisateur

en: Filter
fr: Filtrer

en: Success
fr: Succès

en: Failed
fr: Échec

en: Filter log messages
fr: Filtrer les messages du journal

en: - All -
fr: - Tout -

en: Clear log messages
fr: Effacer les messages du journal

en: Schema version
fr: Version du schéma de la BDD
