Update log (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Modules
he: רכיבים

en: User
he: משתמש

en: Module
he: מודול

en: Filter
he: סינון

en: Success
he: הצלחה

en: Failed
he: נכשל

en: Filter log messages
he: סינון מסרי יומן

en: - All -
he: - הכל -

en: Clear log messages
he: נקה הודעות יומן
