Update log (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Success
hi: सफलता

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Filter log messages
hi: लॉग संदेश फ़िल्टर

en: - All -
hi: -सभी-
